× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці розпочали реконструкцію Замостянської. ФОТОРЕПОРТАЖ

Цього тижня у Вінниці розпочали ремонтні роботи на вулиці Замостянській. Будівельники спершу мають замінити підземні мережі, аби далі приступити до реконструкції самої алеї.

Почали працювати від площі Перемоги. Наразі невеличким парканом огородили частину ділянки, де розривають землю, аби потім прокласти нові мережі зливової каналізації. До речі, труби до них вже декілька днів лежать на алеї просто неба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зупинки на дорозі та плитка замість асфальту: як перебудують вулицю Замостянську. ГРАФІКА

Між іншим, за нашими спостереженнями, перехожі вінничани не надто цікавились тим, що відбувається на алеї та майже не звертали уваги ні на екскаватор, ні на робітників.

Нагадаємо, що капітальна реконструкція вулиці, включно з алеєю та дорогами, триватиме у дві черги: спершу від проспекту Коцюбинського до вулиці Стеценка, а потім – від Стеценка до Стрілецької. Таким чином реконструкція триватиме протягом двох років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Висадять нову алею сакур, а біля РАГСу влаштують зону відпочинку: деталі реконструкції Замостянської

Після заміни підземних мереж, будівельники замінять на алеї старий асфальт на плитку, встановлять нові вуличні меблі, по вулиці облаштують велодоріжки, а трамвайні зупинки з тротуарів “винесуть” ближче до колій, де обладнають спеціальні “острівці” задля безпеки пасажирів. Також на алеї збираються висадити нові дерева, зокрема – сакури.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору