× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці розглянуть питання щодо заборони гастролів цирків з тваринами

Дві мирні акції проти цирку з тваринами, одна петиція, яка за добу зібрала необхідну кількість підписів – і Вінницька міська рада планує підготувати проект, щодо припинення розміщення заїжджих пересувних цирків з тваринами та території міста.

1 серпня на сайті Єдиної системи електронних петицій було зареєстроване звернення вінничанки Вікторії Довгань, яка акцентує увагу на проблемі приїжджих цирків з тваринами. Дівчина наводить приклади інших міст і країн, де подібні цирки заборонені та додає, що у європейському місті має бути і європейське ставлення до тварин.

«Самі стрибайте у свій вогонь!»: у Вінниці відбувся протест проти цирку з тваринами. ФОТО

Петиція зібрала рекордну кількість підписів за день. Сьогодні, 15 серпня, була опублікована відповідь заступника міського голови Миколи Форманюка. Він пише про те, що питання заборони використання тварин в пересувних цирках-шапіто є актуальним в Україні. Відповідно до Законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону природного навколишнього середовища», знущання та страждання тварин на території європейського міста, яким являється Вінниця, є не допустимим.

– Враховуючи вищевикладене, виконавчими органами міської ради вживаються заходи щодо підготовки проекту рішення міської ради «Про припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Вінниці» з метою винесення його на розгляд депутатів Вінницької міської ради, – додає заступник мера.

Головне фото – cdns.abclocal.go.com

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору