× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці призупинять рух трамваїв на Хмельницькому шосе. СХЕМА РУХУ

У Вінниці, починаючи з вівторка 6 серпня, призупинять рух трамваїв на ділянці вулиці Хмельницьке шосе.

Як повідомили на сторінці Вінницької міської раді у Фейсбук, перекриють ділянку від кінцевого пункту “Барське шосе” до зупинки “ім. О. Музики” (трамвайне депо) вже з 6:00 години 6 серпня. А перекриють у зв’язку з реконструкцією трамвайної колії на перехресті вулиці Хмельницьке шосе та Воїнів-інтернаціоналістів.

Так, рух трамваїв маршрутів №2, №4 та №5 по вулиці Хмельницьке шосе буде здійснюватись до зупинки “Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної” (трамвайне депо).

Крім того, з метою забезпечення перевезення пасажирів по вулиці Хмельницьке шосе, на час проведення робіт запровадять тимчасовий автобусний маршрут №4 “Лікарня ім. Пирогова – Барське шосе”.

Щодо періоду перекриття у повідомлення зазначено, що воно діятиме до 20 серпня 2019 року. Водночас директор Вінницької транспортної компанії зазначив, що робітники, можливо, закінчать роботи швидше.

У міській раді також надали схеми руху транспорту, і просять вибачити за тимчасові незручності.

 

Нагадаємо також, що згідно з тендером на реконструкцію трамвайних колій на перехресті Хмельницького шосе з вулицею Воїнів-Інтернаціоналістів, очікувана вартість закупівлі становить один мільйон гривень.

Фото – з офіційної сторінки ВМР у Фейсбук

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору