У Вінниці протягом місяця збудують нову дорогу та відремонтують ще три

Минулого тижня у Вінниці розпочались роботи з будівництва дороги по вулиці Верхарна, що на Замості, а найближчими днями заасфальтують ділянки ще на трьох.

Як розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко, по вулиці Верхарна будуватимуть дорогу «з нуля».

  • Минулого року по Верхарна була збудована ливнева каналізація, тепер ми приступили до будівництва дороги, якої там раніше ніколи не було. Це дозволить зменшити транспортний потік по вулиці Привокзальній, бо так формується розв’язка в сторону ринку і вулиці Верхарна, та впорядкувати паркувальні місця поруч із в’язницею.

Як зазначив Володимир Ніценко, роботи триватимуть приблизно місяць. За цей час заасфальтують 5 655 метрів квадратних дорожнього покриття та облаштують 2 060 метрів квадратних тротуарів з обох сторін дороги. Наразі на цій ділянці засипають дорогу щебенем та монтують бордюри.

Також вже завершуються роботи по асфальтуванню дороги на ділянці по вулиці Гончара, а наступного – розпочнуться на вулицях Генерала Арабея та Залізничній.

  • Роботи на кожній з вулиць вестимуться впродовж тижня-двох, залежно від обсягів. Позаяк це приватний сектор, то рух автотранспорту буде обмежено частково – коли працюватиме техніка.

Загалом жителі 42 вулиць вже зібрали або збирають свою частку від вартості робіт.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору