× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці протестували нову зупинку за два мільйони. ВІДЕО

На Театральній активно створюють нову зупинку, яку чиновники вже назвали унікальним для міста “транспортним хабом”. Коштуватиме вона понад два мільйона гривень.

Роботи розпочались ще з минулого тижня. Унікальність цієї зупинки на розі вулиць Соборна та Театральна в тому, що тут буде одразу три зупинкових павільйони, а ще замовили спеціальні фігурні бордюри, завдяки чому транспорт зможе впритул під’їжджати до тротуару і маломобільним верствам населення буде зручніше потрапити у транспорт.

Фігурні бордюри

Якщо раніше батькам з дитячими візочками або людям на інвалідних візках необхідна була стороння допомога, щоб заїхати у тролейбус чи автобус, то тепер вони зможуть робити це самостійно, адже транспорт підходитиме на одному рівні із посадковим павільйоном. “Агенція просторового розвитку” опублікувала відео з перших тестувань нової зупинки.

 

Ще раніше очільник департаменту комунального господарства та благоустрою Володимир Ніценко розповідав, що на дорозі, де смуга громадського транспорту, укладуть бетонну подушку та плитку, щоб не було “напливів”, які створюються, наприклад, коли у спекотну погоду їдить важкий транспорт.

Окрім робіт безпосередньо на зупинці, ще планують відновити зелені зони поряд: засіяти суміш газонних трав та посадити вісім платаноподібних кленів. Також встановлять дорожні знаки та оновлять розмітку, встановлять один стенд, а ще металеве бар’єрне огородження.

Виконувати ремонт зупинки взялися ТОВ “ПІДПРИЄМСТВО”АГРОПРОДСОЮЗ”. Вони виставили ціну у 2 071 988 гривень, таким чином економія коштів у порівнянні з початковою вартістю становить лише 5 250 гривень.

Згідно із тендерною документацію, орієнтовний термін виконання робіт – до вересня поточного року.

Читайте також: На розі Театральної та Соборної у Вінниці створять “транспортний хаб”

Читайте також: У Вінниці на зупинках громадського транспорту встановлять 50 електронних табло

 

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору