× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці просять привести до ладу літак на площі Перемоги. ПЕТИЦІЯ

Сьогодні, 20 червня, на сайті міських петицій з’явилася пропозиція реконструювати пам’ятник Міг-21, що встановлений на площі Перемоги, або замінити його на літак більш сучасної моделі. Підтримати петицію можна протягом двох тижнів.

Як йдеться у петиції, монумент встановлений в досить людному місті, тому місцеві і гості Вінниці кожного дня помічають літак, який перебуває в незадовільному стані:

— Площа Перемоги є центральною частиною міста, — пише автор петиції Ігор Чорний, — тому багато людей, як місцевих так і приїжджих, щодня бачить, в якому стані знаходиться монумент на честь створення ВПС України, що є неприпустимим, особливо, зважаючи на те, що головний авіаційний штаб країни знаходиться саме у нашому місті.

Автор петиції пропонує покращити вигляд пам’ятника військовій авіації, пофарбувати його, додати деталей до корпусу або, взагалі, змінити його на літак більш нової моделі.

— Літак іржавіє і знаходиться у жахливому стані, — зазначає пан Ігор, — А забарвлення у синьо-жовтий колір є неякісним та виглядає неорганічно. Пропоную місцевій владі схвалити петицію та привести літак до ладу по всім канонам військової авіації (забарвлення та дрібні деталі літака) або ж замінити його на більш сучасний літак.

Для того, щоб петиція потрапила на розгляд до місцевої влади, вона повинна набрати 350 голосів. Підтримати ініціативу можна протягом двох тижнів за цим посиланням.

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору