× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці просять нічні маршрути на Київську, Старе місто та Тяжилів. ПЕТИЦІЯ

У Вінниці пропонують запровадити нічні маршрути на Старе місто, Тяжилів та Київську. Відповідне звернення розмістив на сайті міських петицій вінничанин Іван Супряга. 

Як він зазначає, за прикладом маршруту 25Н, варто забезпечити цілодобовим транспортним сполученням зазначені мікрорайони, оскільки з них у нічний час є значний потік пасажирів на залізничний вокзал.

“Пропоную запустити такі самі, як на маршруті 25Н, нічні рейси автобусів у режимі маршрутного таксі №20Н сполученням Київська — Тяжилів (через залізничний вокзал) та №1Н сполученням Залізничний вокзал — Лікарня №3. Таким чином можна буде охопити цілодобовим транспортним сполученням Тяжилів, вулицю Київську та Старе місто, звідки вночі є значний потік на залізничний вокзал” – пише Іван Супряга.

Також автор петиції у якості прикладу наводить Львів, Київ, Рівне та Хмельницький, де у минулі роки вже були запроваджені нічні маршрути автобусів, тролейбусів та маршрутних таксі.

“У більшості європейських міст, які за чисельністю населення подібні до Вінниці, працює щонайменше 2-3 нічних маршрути. І дуже дивно, що у Вінниці, якщо не брати до уваги декілька рейсів “розвозки” автобуса, тролейбуса і трамваю, функціонує всього лише один повноцінний нічний маршрут автобуса в режимі маршрутного таксі №25Н” – вважає вінничанин.

Станом на сьогодні петиція набрала 111 підписів з 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 13 днів – до 24 лютого.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору