× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці просять не кидати монетки у Вічний вогонь, щоб той не перетворився на «вибухівку». ВІДЕО

У Вінниці раз на півтора-два місяці біля Меморіалу Слави вимикають Вічний вогонь, аби почистити від усього, що кидають у нього люди. Комунальники кажуть, що інакше це може бути небезпечно.

У сюжеті телеканалу «ВІТА» йдеться, що в туристів існує традиція – кидати монетки у фонтани та водойми, щоб повернутися у відвідане місце ще раз. Як виявилося, вінничани та гості міста кидають монетки ще й у Вічний вогонь.

Сергій Таранюк, працівник КП «Вінницятурсервіс», уже п’ять років стежить за Вічним вогнем, і щоб дістати з чаші все, що накидали люди, спершу вимикає подачу газу, чекає, поки все охолоне, і тільки потім чистить.

Чоловік розповів, що за півтора-два місяці там може назбиратися до сотні гривень, а ще – євро, злоті, центи тощо. Втім, більшість монет під дією температури втрачають товарний вигляд і стають непридатними до використання.

З цікавих знахідок колись знайшли срібний перстень, цього разу – залишки мобільного телефону.

Основна проблема в тому, що (монети – ред.) потрапляють в сам центр, де горить вогонь. Він забивається, і через це може просто розірвати трубу знизу, або може взагалі потухнути там вогонь і просто піде газ, – розповів Сергій Таранюк.

Відтак, чоловік просить нічого у Вічний вогонь не кидати, аби той не перетворився на вибуховий пристрій.

Читайте також: Світло замість газу: вінничанин пропонує модернізувати Вічний вогонь

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору