У Вінниці просто неба відбудеться імпровізована “Ніч рекламожерів”

Уже два місяці поспіль вінницька кав’ярня “Чорна кішка білий кіт” щовечора безкоштовно влаштовують кінопокази просто неба.  Цього тижня окрім фільмів вечірнім глядачам покажуть ще й найкращу світові та українську рекламу.

У середу 26 липня у рамках “Ночі рекламожерів” “вінницького розливу” будуть траслюватися шедеври рекламної індустрії з різних куточків світу та України. Підбірка найцікавіших рекламних проектів – це не просто показ історичної та сучасної реклами – це великий культурний проект, який щороку ретельно готується та транслюється у багатьох країнах. Дані ролики відображають тенденції розвитку, національний колорит та особливості держави-виробника рекламної продукції.

Даний показ організований не в рамках традиційної “Ночі рекламожерів”, котра щорічно відбувається по всій країні та світу, а є власною ініціативою організаторів, так само як і підбірка рекламних роликів.

У четвер, 27 липня, на вечірньому екрані транслюватимуть героїчну комедію “Пропала грамота”, за мотивами одноіменної повісті Миколи Гоголя.

Оптимістична кінострічка оповідає про пригодницький шлях козаків з гетьманською грамотою до російської цариці у Петербург. Фільм вартує уваги уже через те, що був знятий у період, коли в Україні проводилася жорстка русифікаційна політика. Стрічка регулярно критикувалася тодішньою комуністичною владою, а від режисерів вимагалося відходити від усього, що пов’язано із самобутністю українців. Десять років забороняли трансляцювати національні мотиви, але, в решті-решт здоровий ґлузд взяв гору і тепер всі ми маємо змогу переглянути комедію “Пропала грамота”.

У суботу, 29 липня –  “Святий Лоран. Страсті великого кутюр’є”: біографічний драматичний фільм, заснований на історії життя знаменитого модельєра Ів Сен-Лорана, що відкриває не тільки людину, яка створювала шедеври в ті роки, але й особливості тієї епохи.

Початок кожного показу – о 22:00 за адресою площа Гагаріна, 1 (поблизу вінницького Універмагу). Вхід вільний.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору