У Вінниці пропонують встановлювати турнікети на перехрестях «з гербами та козаками»

У Вінниці невдовзі можуть з’явитися дизайнерські огородження, які будуть встановлені у місті задля безпеки руху пішоходів на перехрестях. Зокрема їх пропонується оздобити різноманітними зображеннями й відтак – зробити Вінницю ще більш привабливою.

Про це просить владу у своїй петиції вінничанин Дмитро Науменко. Чоловік аргументує це тим, що наразі «створюється враження, що ці огородження встановлені не для людей, а для худоби».

«Прошу звернути увагу головного архітектора міста та підтримати петицію, щоб в подальшому встановлювали огородження з дизайнерськими рішеннями задля комфорту, безпеки, привабливості та естетичності нашого міста», – пише автор петиції.

Зробити турнікети візуально привабливими Дмитро Науменко пропонує за допомогою зображень герба Вінниці, козаків, виноградної лози або ж якихось українських візерунків, котрі мають стосунок до Вінниччини.

Петицію було подано 14 вересня і за цей час вона набрала 18 із 350 необхідних підписів. До кінця збору підписів залишилось ще 10 днів. 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору