× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці продадуть “з молотка” 14 авто боржників, які не платять за тепло

Вінничани винні КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» близько 16 мільйонів гривень. Задля погашення цієї суми майно окремих неплатників може примусово реалізовуватися в рамках виконавчого провадження. Серед такого майна вже є 14 автомобілів, які планують продати шляхом аукціону і таким чином погасити борг.

Як повідомляється на сайті  КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» від 20 травня, загалом серед 95-ти тисяч абонентів є близько 20 тисяч, на рахунках яких накопичився борг від 100 гривень і аж до 285 тисяч.

У випадках, коли споживач відмовляється сплачувати заборгованість добровільно, юридично-договірна служба підприємства працює з такими злісними неплатниками в судовому порядку. Так може бути обмежений виїзд боржника за кордон, накладений арешт на майно, зокрема, на автомобілі та нерухомість.

Так, серед арештованого майна, яке підлягає вилученню, є 14 автомобілів, які планується реалізувати через аукціон з метою погашення заборгованості споживачів перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Крім транспортних засобів, арешт може бути накладено і на нерухоме майно, а також застосовуватися й інші передбачені законом обмеження.

Список виконавчих проваджень, за якими будуть здійснювати реалізацію арештованого майна ТУТ.

Фото – Apetyt Na Wiedzę

Читайте також: Тисячі боржників на Вінниччині ризикують залишитись без субсидій

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору