× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці презентують видання про найцікавіші туристичні об’єкти міста «Путівник Вінниця. ТОП-10»

У Вінниці розробили туристичний путівник, який розповідає про десятку найцікавіших об’єктів міста українською та англійською мовами. «Путівник Вінниця. ТОП-10» презентують на наступному тижні.

В анонсі заходу йдеться, що це перший у Вінниці путівник по місту, в якому відібрані найцікавіші культурні, архітектурні та історичні місця Вінниці, що стали його окрасою. Це зокрема храм Пресвятої Діви Марії Ангельської, Миколаївська церква та Кафедральний собор Преображення Господнього, меморіальні музеї: Миколи Пирогова та Михайла Коцюбинського; Музей вінницького трамвая, а також історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму та обласний академічний український музично-драматичний театр імені Миколи Садовського.

Цей путівник, до речі, укладений українською та англійською мовами, і презентують його 27 березня.

Організатори зазначають, що на презентації будуть присутні всі члени авторської групи, які розкажуть цікаві деталі з процесу створення видання – від зародження ідеї та відбору десятки визначних місць міста до оформлення та створення путівника.

Над створенням видання «Вінниця. Путівник. ТОП-10», працювали фахівці різних галузей: Наталя Гайструк – автор ідеї та координатор проекту, Тетяна Пірус – рецензент,  Олена Зарічна – перекладач,  Оксана Пойда – редактор, Vadim Dimitroff – фотограф, Анатолій Гайструк – художник з оформлення (джерело – library.vn.ua).

Презентація відбудеться у середу, 27 березня, в Книгарні «Є» (вулиця Соборна, 89). Початок – о 18:00. Вхід – вільний.

Читайте також: ТОП-5 «не форматних» музеїв Вінниці: від єврейського кота до «антиросійських» марок УНР 

Пам’ятники, що говорять та віртуальна площа Ринок у Вінниці: презентовано туристичний додаток “Вільна мапа”. ФОТО

Фото library.vn.ua

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору