У Вінниці презентують волонтерський фотопроект «Якби не війна»: історії героїв, що воюють за Україну

14 травня у Вінниці відбудеться презентація волонтерського проекту «Якби не війна». В його рамках можна буде не тільки побачити світлини бійців, а й зробити благодійний внесок, придбавши книгу з фотографіями та історіями сучасних українських Героїв.

«Якби не Війна» – це історії 122-х Героїв сучасної України – учасників АТО. Створений проект київськими волонтерами військового шпиталю.

  • Весь рік ми робили фото та писали історії цих людей, – розповіла Юлія Волкова, співорганізаторка проекту. – Все публікувалося тільки на нашій сторінці у соціальній мережі. Наприкінці минулого року ми врешті надрукували фото та книгу. На відкритті виставки також можна буде придбати примірник книги, а виручені від продажу кошти будуть перераховані на допомогу бійцям та їхнім сім’ям.

Відкриття фотовиставки за участю волонтерів-авторів проекту відбудеться о 13:00 у Вінницькому обласному художньому музеї (вулиця Соборна, 21). Виставка триватиме до 18 травня, із 9:00 до 18:00 окрім вихідних.

Фотопроект нещодавно був презентований у Кропивницькому, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Сіверодонецьку, Маріуполі, Полтаві.

Фото зі сторінки проекту у соціальній мережі

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією