× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці презентують велокалендар на 2019 рік

Вже цієї п’ятниці у Вінниці презентують третю версію “Велокалендаря”, що стане путівником серед велоподій міста та навіть країни.

Як зазначено на сторінці події у Фейсбук, організатори (ініціативна група “Критична маса”, громадська організація “Вінниця мобільна”) запрошують усіх бажаючих першими побачити на власні очі та придбати календар 11 січня о 18:00 до HUB “Місто змістів” (вулиця Пушкіна, 11).

Окрім вінницьких велоподій, календар міститиме київські та львівські. Нині організатори не розповідають подробиць щодо того, як виглядає новий календар. Організатор події Олександр Царевський надав зображення обкладинки (неповна версія) та календарної сітки. Остання спеціально має багато вільного місця, щоб власник календаря міг додавати свої записи.

 

Окрім Велокалендаря, відбудуться презентації велоівентів та анонси велоподій. Волонтерам та партнерам велозаходів будуть вручені примірники “Велокалендаря”, заплановано роздачу медалей фінішерам BRM 200 “Пиріжковий”.

“Як і минулого року, частина накладу буде виставлена на продаж. На виручені кошти (після закриття витрат на друк) будуть придбані рації, які необхідні для якісного забезпечення супроводу і координації велоівентів” – повідомляють організатори.

Тож нині відкрито попередній продаж велокалендаря: до презентації він коштує 150 гривень, а під час та після неї вартість зросте до 200 гривень. Детальніше про можливість придбання календаря до презентації читайте за цим посиланням.

Нагадаємо, у створенні календаря на 2018 рік також брала участь спільнота скетчерів Breakfast & Sketch: тоді календар викликав великий інтерес містян, однак деякі блогери вбачали в окремих зображеннях (як і в афішах велоспільноти) сексистські мотиви.

Читайте також: Голі, бо беззахисні: у Вінниці презентували Велокалендар-2018. ФОТО

Легендарний велосипедист Ярослав Попович презентує у Вінниці свою Академію

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору