У Вінниці презентують переклад роману Франсіс Проуз «Блакитний янгол»

Ця книга – історія про викладача письменницької майстерності та його молоду ученицю, яка виявилася неймовірно обдарованою особистістю, але вносить у його спокійне життя свої правила.

Роман відомої американської письменниці Франсіс Проуз «Блакитний янгол» лише цього року переклали в Україні, а вже 5 квітня о 18.00 в книгарні «Є» відбудеться її презентація за участю перекладача Дмитра Кушніра.

Книга “Блакитний ангел” – “університетський роман”, історія стосунків розчарованого немолодого професора приватного університету, в минулому письменника, і його талановитої студентки. Любовна інтрига стає причиною краху як подружнього життя, так і кар’єри героя. Колізія в книзі Франсін Проуз багато в чому повторює сюжет знаменитого фільму “Блакитний ангел” з Марлен Дітріх в головній ролі. Символічно, що перша гучна книга професора, успіх якої він не може повторити, теж носить назву “Блакитний ангел”.

Американським читачам журналістка і письменниця Франсін Проуз відома як автор понад двадцяти книг різних жанрів, серед них романи, дитячі книжки, розповіді та есе. Її статті публікувалися в журналах The New Yorker, Atlantic Monthly, GQ, The Paris Review. На сьогоднішній день Проуз працює редактором журналу Harper’s і регулярно пише статті з мистецтва для Wall Street Journal. Вона неодноразово отримувала гранти і нагороди, включаючи Guggenheim, Fullbright і перекладацьку нагороду PEN за переклад оповідань Іда Фінка.

  • Політкоректність та фемінізм, які гостро переплелися з абсурдними уроками письменницької майстерності, надзвичайно тонко змальовані, увага, – жінкою-письменницею! Вона не ставить ці теми напоказ, не робить їх центром подій, але вони затягують і від цього її жесту неможливо відірватися від книги ні на хвилину. Літературознавці, бібліофіли, письменники та поети – саме вони повинні прочитати «Блакитний янгол» обов’язково, бо воно того дуже вартує. А також всі ті, хто цінить хороші історії і ті, кому знайома проблема боротьби з самим собою, – пише одна із читачок роману Арміне-Марі у блозі на сайті видавництва kmbooks

Фото kmbooks

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору