× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці презентують фінальну концепцію перетворення парку “Хімік”

23 лютого у вінницькому хабі “Місто змістів” відбудеться фінальне обговорення концепції перетворення парку “Хімік” на Замості. 

Нагадаємо, що обговорення перетворення парку “Хімік” почалося ще навесні минулого року. Тоді команда КП “Інститут розвитку міст” організувала серію обговорень з мешканцями міста про те, як саме вінничани хочуть перетворити парк, аби він був комфортним та затребуваним для максимальної кількості мешканців. На основі здійсненого урбан-аналізу, “Інститут розвитку міст” організував Архітектурну майстерню «Створення парку “Хімік”: від концепції до об’єкту».

В рамках Майстерні архітекторам та ландшафтним дизайнерам запропонували долучитися до створення сучасного зеленого громадського простору в районі Замостя і на практиці застосувати принципи інтегрованого міського планування, визначені Лейпцизькою хартією. Команді, яка запропонує найкращу концепцію, пообіцяли винагороду в розмірі 30 тисяч гривень.

Пізніше міська рада своїм рішенням офіційно створила парк “Хімік”, а в листопаді стало відомо, що на першу чергу реконструкції парку буде виділено три мільйони гривень. 

Відтак 23 лютого о 14:30 в хабі “Місто змістів” (вул. Пушкіна, 11, перший поверх), відбудеться фінальне обговорення концепції перетворення парку разом з урбаністами, чиновниками та мешканцями Вінниці.

Створення парку “Хімік” є Демонстраційним проектом в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».
Уряди Німеччини та Швейцарії надають консультаційну та фінансову підтримку в розмірі 50 тис. євро для впровадження проекту. При цьому Вінницька міська рада також виділяє не менше 50 тис. євро. Про перебіг проекту щодо парку «Хімік» можна прочитати за цим посиланням.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору