× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці презентують “чоловічо-жіночий” велокалендар-2018

У суботу, 13 січня у креативному просторі “Артинов” (вул. Арх. Артинова, 12а), відбудеться презентація велокалендаря на цей рік від вінницької велоспільноти. 

Про це йдеться в анонсі події на Фейсбук, створеної організаторами презентації. Це вже другий календар, який створили вінницькі велоактивісти разом з місцевими художниками та митцями. Минулого року у цьому допомагала спільнота скетчерів Breakfast & Sketch: тоді календар викликав великий інтерес містян, однак деякі блогери вбачали в окремих зображеннях календаря (як і в афішах велоспільноти) сексистські мотиви.

Цього разу до створення Велокалендаря-2018 долучилася вінницька фотографка Ярослава Касьянова, котра анонсувала, що в цьогорічному календарі будуть присутні зображення шести жінок та шести чоловіків, а також один кіт і п’ять велосипедів. Інші подробиці наразі не розголошуються і оприлюднені зображення календаря – “заблурені”:

Календарі будуть призначені, зокрема, і на продаж: отримані кошти активісти обіцяють передати вінничанці Ані Свитко, котра бореться з тяжким недугом – гострим лімфобластним лейкозом.

Крім самої презентації #велокалендар_вінниця на присутніх чекають:

– Презентації велоівентів, анонси велоподій

– Роздача медалей фінішерам BRM 200 «Пиріжковий»

– Обмін планами та спогадами в колі друзів

Початок презентації 13 січня о 16:30 в креативному просторі “Артинов”, вхід – за тарифами простору.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору