× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці презентували оновлене радіо “Місто над Бугом” у FM-форматі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні у Вінниці публічно презентували оновлене радіо “Місто над Бугом”, яке відтепер мовитиме і на FM-частоті 101,8.

Урочиста презентація відбулася в HUB “Місто змістів на Пушкіна”, куди запросили числених колег-журналістів, трохи чиновників та активістів, митців та загалом – “лідерів громадської думки”.

Презентація відбувалася у максимально неформальній обстановці: ведучий, замість довгих промов, надав перевагу заграванням з публікою і навіть намагався заспівати разом з присутніми. А принагідно зауважив, що відтепер на радіо “Місто над Бугом” буде дуже багато музики, майже повністю української. “Музики, про яку ви ще навіть не знали, музики, яку ви зможете замовити, вашої улюбленої музики”, – анонсували на презентації.

  • Початок роботи вінницького FM-радіо – дуже важливий момент для українських медіа та країни загалом, – говорить новий проектний менеджер “Міста над Бугом”, відомий український медіа-менеджер, зокрема своїм “Радіо Сковорода” Артем Галицький. – Локальні медіа – це рушій, локомотив, який має налагоджувати зв’язок між громадами і загалом об’єднувати країну.

“Більшість колективу на 101,8 FM мають досвід 15 років. Але з іншого боку – ці люди ніби вчора прийшли на радіо: їм все цікаво, вони прагнуть розвиватися і пробувати щось нове”, – говорить Галицький.

Ще на презентації її учасники досить обтічно розповіли, яким буде “Місто над Бугом” в FM-форматі. Зокрема йдеться про “мобільність” нового медіа: радійники плануть робити прямі включення з подій за допомогою мобільної студії. Її, до речі, показали прямо в хабі і вже провели звідти перші ефіри.

Вже у коментарі Vежі – коли більшість гостей події пили шампанське і спілкувалися – Артем Галицький анонсував зміни, які очікують вінницьких глядачів.

– Раніше нам складно було запросити до студії гостей, які приїздили на масштабні події, що відбувалися в місті: економічні форуми, різноманітні фестивалі тощо. Це було складно з точки зору логістики. Тепер на подібних заходах буде працювати наша мобільна студія, і буде простіше “вмикати” людину в ефір прямо з місця подій.

Окрім того ідеться про запуск нових проектів: вечірніх та ранкових шоу, великої музичної частини, розмов з експертами. Також ми хочемо спробувати формат, коли під час обговорення того чи іншого питання з експертами ми будемо присутні в залі зі слухачами і вони також зможуть долучитися до обговорення, – говорить Галицький.

Безумовно, нові проекти потребують нових людей. Попри постійний дефіцит кадрів для медіа по всій країні та у Вінниці зокрема, Галицький говорить про те, що на радіо прийшли вже п’ять нових співробітників, і ще стільки ж очікують незабаром. Артем зазначає, що ідеться про молодих, місцевих і фахових людей.

Фото Дар’ї Гоц

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору