У Вінниці презентували іноваційну «теплу штукатурку» ІЗОЛТЕКО: радянську розробку, яку заново «придумали» італійці. ФОТО

У Вінниці презентували іноваційну «теплу штукатурку» ІЗОЛТЕКО – альтернативу ненадійним і небезпечним утеплювачам – пінопласту і мінваті

Популярний в Україні пінопласт і мінеральна вата, які нині широко використовують для утеплення будинків і вінничани, це гроші на вітер і ризик для здоров’я, – стверджують фахівці у сфері будівництва. І наголошують: застосування даних утеплювачів, кажучи мовою стоматології – «тимчасова пломба», до того ж – небезпечна: викликає змокріння стін, наростання отруйної плісняви і грибка. А за неякісного монтажу утеплювач відклеюється, псується, його гризуть миші, він горить, мнеться, деформується при ударі чи навантажені.

Самі виробники дають гарантію на придатність звичайних теплоізоляторів – 10-15 років. Розуміючи такі негативні аспекти традиційних утеплювачів від них давно відмовились Німеччина і Франція. Нині там широко застосовується так звана “мокра” система утеплення, або за іншою термінологією – «тепла штукатурка» всесвітньо відомої італійської компанії EDILTECO.

 

Революційна технологія, що змінила будівельний світ

В Європі продукція компанії EDILTECO зробила справжню революцію у сфері будівельних матеріалів, стала неабияк популярною і затребуваною. Навіть консервативні німці (відома компанія Knauf) придбали патент на виробництво італійських сумішів.

Великої популярності штукатурні суміші EDILTECO, такі як «ІЗОЛТЕКО», «ІЗОЛКАП» й  інші набули, дякуючи своїм надзвичайним властивостям, міцності, довговічності, не змінності своїх технічних характеристик з часом, відмінній паропроникності (не вбирають воду, стіни під ними “дихають”), звукоізоляційності,  вогнетривкості, не привабливості для гризунів, універсальності, і що важливо – екологічній безпечності.

Унікальні властивості сумішів EDILTECO –  результат використання гранул харчового спіненого полістиролу «ПОЛІТЕРМ», оброблених високотехнологічними препаратами в поєднанні з пластифікаторами.

Окрім того легкі бетони EDILTECO простоті та зручні у використанні: при їхньому застосуванні не потрібно грунтувати стіни спеціальними розчинами, достатньо їх просто змочити водою. Та й і заливку виконувати може навіть людина без спеціальних навичок штукатура. Застосування «мокрої» системи утеплення заощаджує і кошти: для споживачів штукатурні суміші EDILTECO обходяться дешевше аніж традиційні утеплювачі, які в сумі з роботою за їх встановлення влітають замовнику “в копієчку”. А з часом і ще в одну, коли їх доведеться демонтувати і встановлювати нові.

Висловлюючи своє враження від роботи з сумішами EDILTECO, фахівців і будівельники зауважають: «Різниця така, як поїздивши на «Запорожці» пересісти потому на сучасний «Мерседес»…

В Україні унікальні «теплі штукатурки» італійської компанії EDILTECO ще мало відомі. Хоча на нашому ринку вона з 2004 року, коли випуск її продукції по ліцензії розпочала одеська компанія  ТОВ «Баутех-Украина». Нині високотехнологічні суміші доступні уже і для вінничан.

 

Унікальні теплоізоляційні суміші тепер уже у Вінниці

30 травня вінницькі забудовники отримали чудовий подарунок: презентацію унікальної продукції EDILTECO і майстер клас з її застосування. Провів знайомство провідний інженер-технолог  ТОВ «Баутех-Украина» Вадим Набока. Експерт показав, як сумішшю ІЗОЛКАП робиться стяжка і утеплення підлоги, а сумішшю ІЗОЛТЕКО – тепло- і звукоізоляція стін.

– На один квадратний метр площі достатньо одного мішка нашої суміші та відра води, – пояснив фахівець. – Усе це можна розмішати міксером, бетономішалкою, чи штукатурною станцією, що дозволяє подавати готовий розчин куди необхідно. Такі апарати ми також постачаємо замовникам на їхнє прохання.

Вадим Набока пояснив і в чому різниця між цими сумішами, зауваживши, що штукатурка для стін має менші гранули ніж та, що використовується для стяжки, і містить деякі специфічні компоненти. Вони дозволяють розчину чіплятись навіть до “лисої” та слизької бетонної стіни.

Коментуючи процес роботи з готовим розчином легкого бетону, експерт звернув увагу присутніх, що за кілька годин після нанесення першого тонкого шару штукатурка «схопиться» і далі можна накладати другий шар, основний. Через 28 днів залита і поштукатурена стіна, підлога чи покрівля набуває усіх властивостей матеріалу, чудово зберігає тепло і рятує від зайвих шумів. Для прикладу – три сантиметри товщини утеплювача удвічі підвищують теплоізоляцію і поглинання сторонніх звуків.

– Простота застосування, довговічність і підвищені експлуатаційні характеристики, в порівнянні з альтернативними традиційними матеріалами, дають можливість застосовувати наші матеріали на будь-яких об’єктах як цивільного, так і промислового будівництва, – розповів Вадим Набока. – На даний момент площа об’єктів, виконаних за технологією EDILTECO нараховує понад 5 000 000 кв.м., що є незаперечним показником довіри партнерів до нашої Компанії.

Вінницькі забудовники були в захваті: «Ну де ж ви були раніше, зі своїми фантастичними матеріалами, чому жодного разу ми про вас не чули?!»

Забута унікальна вітчизняна технологія, яку воскресили в Італії

– Гарантія на наші суміші що найменше 30 років, – розповів Вадим Набока. – Мені довелось бачити споруди, і навіть баржу, які були утеплені аналогічними матеріалами 50 років тому, і вони й досі в гарному стані. Бо, до речі, як це не прикро – бренд італійців – це старе забуте радянське «ноу-хау», плід роботи кількох Науково-дослідних інститутів тогочасної УРСР. Використовувати цементно-пінопластову суміш зі спеціальними домішками почали в СРСР в 60-х роках 20 століття. Її застосовували досить широко, в тому числі на гідротехнічних спорудах, дамбо-причалах, непотопляємих баржах і т.п.

Але згодом, в кінці 1960-х років, цементно-пінопластовий легкий бетон витіснив пористий (газобетон). На довгі роки унікальну технологію забули. Воскресив її і запатентував як власну торгову марку, поставив на потік у 1984 році італійський інженер, який колись проходив навчання в одному з НДІ Києва.  З того часу італійська продукція з ідеями українських науковців почала завойовувати славу у світі. А ми про неї дізнались лише 14 років тому і вирішили запровадити у себе випуск цієї справді революційної продукції, на жаль, уже не під українським іменем.

ДЛЯ ДОВІДКИ:

Одна із найпопулярніших штукатурних сумішей компанії EDILTECO  -“ІЗОЛТЕКО”. На її прикладі можна зрозуміти, наскільки ефективною є продукція компанії в цілому. Так, ІЗОЛТЕКО включає в себе цілий перелік матеріалів, які передбачають утеплення та оздоблення фасадів, виконаних з різних стінових матеріалів.

Широка сферу застосування сумішів ІЗОЛТЕКО:

– теплоізоляція фасадів будівель (як старої споруди, так і при новому будівництві);

– створення додаткової звукоізоляції стін будівель і інших споруд;

– утеплення стін підвальних приміщень;

– утеплений поверхонь в промислових холодильниках;

– теплоізоляція металоконструкцій що виступають за межі будівель;

На відміну від інших систем утеплення ІЗОЛТЕКО це:

– міцність: майже 12 кг на см/2

– вандалостійкість: здатність матеріалу витримувати механічні дії без втрати цілісності оздоблювального шару;

– екологічність: суміш виробляється за системою якості ISO 9001: 2000

– високі теплоізоляційні показники (λ = 0,051 Вт / м² ºС)

– відмінна паропроникність: не конденсується волога, відповідно не утворюється грибок і цвіль, стіна “дихає”

– довговічність: система експлуатується більше 30 років, оновлення зовнішнього вигляду обмежуються тільки забарвленням

– ремонтозданість: можливість відновлення масиву матеріалу без втрати його основних властивостей (наприклад теплоізоляційних);

– відмінна зчеплюванність з поверхнею (завдяки спеціально розробленій системі грунтів і грунтових шпаклівок системи ІЗОЛТЕКО)

– пластичність (завдяки своїм властивостям при перепаді температур матеріал може стискуватись і розширюватись до 3 мм на 1 м.п., не утворюючи тріщин)

– пожежна безпека (група горючості Г1 – не запалюється і не поширює вогонь)

Використання системи “ІЗОЛТЕКО” дозволяє значно заощадити споживання енергії

як взимку, де вона використовується на опалення, так і влітку на економії системи охолодження.

ІЗОЛТЕКО – це тепло і якість на багато років!

 

ПЕРЕЛІК ІНШОЇ ПРОДУКЦІЇ  EDILTECO:

ІЗОЛКАП – готова суха політермбетонна суміш. Використовується для утеплення горизонтальних поверхонь.

ІЗОЛТОП – готова суха цементно-піщана суміш для заливки тонкошарової стяжки. Застосовується в якості зміцнювача верхнього шару стяжки виконаного з суміші ІЗОЛКАП

ІЗОЛСАН – штукатурна суміш, що усуває можливість замокання стін всередині приміщень.

ІЗОЛХІТ – штукатурна суміш, що поліпшує пожежостійкість залізобетонних та металевих конструкцій

У Вінниці придбати суміші компанії EDILTECO, отримати необхідні консультації з їх застосування можна за адресою: вул.Пушкіна 1. Телефон (098) 855 -29-99 Костянтин Іванов

Сайт компанії: www.bautech-ukraine.com/

Фото Ольги Мірошниченко

Матеріал опубліковано на правах реклами

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору