× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці представили бізнес-омбудсмена та підписали Меморандум про співпрацю влади та бізнесу. ФОТО

Сьогодні, 21 червня, у Вінницькому прес-клубі відбулося представлення бізнес-омбудсмена у Вінницькій області та підписано Меморандум про співпрацю між омбудсменом та Вінницькою ОДА.

У церемонії представлення та підписання документу взяли участь представники бізнес-клубу, представники державних регулюючих органів, представники ОДА та сам омбудсмен – Ігор Швець – який був обраний більшістю голосів Громадської ради підприємців при ОДА.

Як пояснили учасники прес-конференції, основною задачею бізнес-омбудсмена є досудове вирішення спорів між підприємцями та підприємцями і владою, медіація конфліктів та захист від неправомірних дій окремих чиновників, зокрема – дій корупційних.

Як пояснив голова Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко, створення інституту бізнес-омбудсмена на Вінниччині відбулося за сприяння USAID та в рамках загальноукраїнської кампанії: Швець вже зустрівся з головним бізнес-омбудсменом країни і тепер учасники ініціативи розшукують аналогічних представників у районах, які можуть представляти свого обласного візаві на місцях.

Учасники прес-конференції уточнюють: омбудсмен буде вирішувати передусім ті проблеми та спори, які носять системний характер.

Наприкінці прес-конференції представники влади та бізнесу підписали Меморандум про співпрацю.

     

Меморандум

   

Звернутися до бізнес-омбудсмена підприємці Вінниччини зможуть за цим телефоном: 067 430 59 67

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору