У Вінниці представники влади нагородили “найкращих журналістів”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 6 червня у приміщенні вінницької ОДА відбулася церемонія нагородження місцевих працівників ЗМІ представниками влади та чиновниками.

Квіти та почесні грамоти вручив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник та керуючий справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

Перед нагородженням у залі ОДА виступили дитячі творчі колективи, які у формі поліції та із зображенням герба Вінниччини на шевронах, виконали журналістам творчий номер зі дзвіночками та ксилофонами.

   

За тим, з перервами на наступні творчі номери, ведучі заходу зачитали список “кращих журналістів Вінниці та Вінниччини”, кожному з яких вручили почесну грамоту, квітку, а за руку їх вітав голова ОДА та голова обласної ради.

     

Нагороди отримали не лише “чисті” медійники, але й бухгалтери, оператори комп’ютерного набору, секретарі та секретарки, що працюють у редакціях по всій області. Лише одиниці з оголошених не змогли вийти за грамотами по причині перебування на зйомках або інших редакційних завдань. Переважна ж більшість міських та обласних журналістів перебували в залі та вийшли за нагородами від влади.

Фото Андрія Завертаного

                                                                       

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору