У Вінниці повідомили про схеми об’їздів у зв’язку з перекриттям доріг

У Вінниці тривають реконструкції доріг та Київського мосту, а відзавтра у місті оновлюватимуть трамвайні колії по вулиці Замостянській. У зв’язку із цим на окремих ділянках рух приватного та громадського транспорту буде перекрито частково або повністю. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, для зручності водіїв та вінничан, які користуються громадським транспортом, було створено схеми організації руху.

Зокрема йдеться про маршрутні таксі № 8б, 16а, 17а, 23а, 28а, 31а, які на час обмеження руху через Київський міст по вулиці Чорновола – курсуватимуть центром міста. Обмеження триватиме починаючи із 15 по 24 серпня (із врахуванням обмеження руху автотранспорту по вулиці Замостянській).

Наступна схема організації руху стосується тролейбусів маршрутів № 3, 9, 13, 15 та автобусів маршруту №16, які курсуватимуть центром міста на час обмеження руху через Київський міст по вулиці Чорновола. Обмеження, як вже зазначалося, триватиме із 15 по 24 серпня.

Також зазначено, що на час виконання реконструкції трамвайної колії по вулиці Замостянській створено нову схему організації руху автобусів маршрутів № 3а, 8а, 8б, 23а, 1а, 14а в режимі маршрутного таксі в районі цієї вулиці. Така схема руху діятиме впродовж періоду з 15 серпня по 5 вересня.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору