× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці покажуть виставу, в якій зіграють учасники бойових дій

Восени цього року на Вінниччині планують презентувати виставу Карпенка-Карого «Сто тисяч», в якій зіграють учасники бойових дій, їхні родини та волонтери. 

Як повідомляє UA:Вінниця, таку ідею хоче втілити Барський міський аматорський театр. Про це розповіли представники театру під час прес-конференції 24 червня.

Як розповіла режисерка театру Ірина Дєдова, виставу “Сто тисяч” обрали не випадково, адже головна тема у ній — це українська земля, за яку в усі часи велись війни.

Роман Григор’єв, помічник режисера театру, повідомив, що нині з дев’яти потрібних знайшли чотирьох акторів, тож кастинг на участь у виставі триває.

– Ми шукаємо акторів, тому АТОвці та члени їхніх родин можуть сміливо подавати заявки, – сказав Роман Григор’єв.

Нині потрібні актори, які зможуть зіграти наступних персонажів:

Герасим Калитка – чоловік 40-60 років.
Савка – чоловік 40-60 років.
Невідомий – чоловік або жінка 35-60 років.
Гершко – чоловік 20-40 років.
Клим – чоловік 18-30 років.

Для участі в кастингу потрібно звернутися за номером телефону Романа Григор’єва 067-95-60-609 або ж у приватні повідомлення, написавши Роману на Фейсбук-сторінку.

Відомо, що раніше Барський МХАТ, який існує три роки на громадських засадах, подав заявку на конкурс проектів Українського культурного дому та отримав на реалізацію проекту 337 тисяч гривень. Відтак за кошти Українського культурного фонду планується виготовити декорації, придбати реквізит та організувати гастролі Україною.

Повідомляється, що під час репетицій та вистав з акторами працюватиме психолог Людмила Черкас, адже однією з головних цілей проекту є саме мистецька терапія. Фахівець досліджуватиме психологічний стан бійців, їхніх родин та волонтерів і, в разі потреби, надаватиме психологічну допомогу.

Прем’єрний показ вистави має відбутися у Вінниці у вересні, після чого театр вирушить у напрямку населених пунктів Маріуполя, Сєвєродонецька та Слов’янська. Згодом театр відвідає Західну Україну, де покаже виставу в одному з реабілітаційних центрів для учасників бойових дій.

Головне фото – Дмитра Муравського

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору