× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці покажуть “Пухнасте кіно” в підтримку безпритульних тварин

Фотосесія із самоїдом та перегляд «Пухнастого кіно» – вінничани намагаються різними методами привернути уваги до проблеми безпритульних тварин.

Цієї п’ятниці, 27 липня, о 19.00 на площі Європейській (біля Вежі) відбудеться акція на захист безпритульних тварин «Пухнасте кіно», організаторами якої є «Кіно-Поділля» та громадська організація «Лютич».

Головною ініціаторкою акції є Валентина Погребняк, яка розповіла Vежі, що вже давно думала організовувати подібні акції, адже тема захисту тварин і природи є для неї досить близькою:

–  Я сама маю вдома декількох тварин: і котів, і собак (з одним, до речі, буде фотосесія на показі фільму), тому в мене давно була ідея показувати кіно на соціальну тему про захист тварин під відкритим небом.

Площу Європейську організатори також обрали невипадково. Вважають, що навіть звичайні перехожі можуть звернути увагу на екран і хоча би декілька хвилин подивитися фільм. Назву стрічки наразі не оголошують, лише говорять, що це буде документальний фільм.

Валентина Погребняк додає, що це не одноразова акція. Наразі вже готовий орієнтовний план, за яким фільми демонструватимуться два-три рази на місяць аж до жовтня. Жінка говорить, що за допомогою кіномистецтва можна привернути увагу людей до захисту тварин, а особливо безпритульних:

– Я ще підгодовую безпритульних тварин. Для мене це дуже близька тема, для душі. В майбутньому ми створюватимемо такі акції «Пухнасте кіно» для того, щоб підтримувати,збирати якусь допомогу для стерилізації інших безпритульних тварин. Основне, щоб їх не вбивали. Можливо через тих людей, які люблять тварин, нас і інші почують. Взагалі, я вважаю, що нас почують як людей, лише тоді, коли ми почуємо тварин.

Показ триватиме близько годин, а перед початком всі охочі зможуть сфотографуватися із самоїдом Меліком, який прийде на акцію підтримати своїх чотирилапих друзів.

Читайте також: “Вінниця – комфортне місто для людей, але не тварин”: біля Вежі відбулася акція “Україна – не живодерня”. ФОТО

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору