У Вінниці показали нові прибиральні машини, які може купити місто

Сьогодні керівникам комунальних підприємств Вінниці показали фінську вуличну прибиральну техніку, яка незабаром може з’явитися на вулицях Вінниці, якщо, звісно, вдало проведуть тендер.

На своїй сторінці у Facebook вінницький міський голова Сергій Моргунов повідомив про те, що представники фінської компанії «Avant Tecno Oy» презентувати керівникам комунальних підприємств Вінниці свої міні-навантажувачі та навісне обладнання до них.

За словами спеціалістів, фінська компанія має понад півтори сотні варіантів обладнання, яке можна використовувати не лише для роботи взимку (розчищати та завантажувати сніг на тротуарах і вузьких проїздах, проводити посипку протиожеледними сумішами та ін.), а також використовувати в теплу пору. Напркилад, є техніка, що призначена бурити землю для встановлення електроопор та копати траншеї для прокладання електрокабелів, робити вологе підмітання, укладати бруківку тощо.

При цьому техніка не лише ефективна у використанні, а й економічно вигідна щодо використання палива – від 3 до 4 літрів на одну мотогодину роботи.

Як зазначив Сергій Моргунов, подібна універсальна міні-техніка із різним допоміжним обладнанням є також в інших виробників. Переможця визначить тендер – це буде компанія, яка надасть найбільш вигідні для міста пропозиції по співвідношенню ціна-якість.

Нагадаємо, на початку лютого КП «Вінницьке шляхове управління» заявило про намір докупити техніки на майже 25 мільйонів гривень. За ці кошти планують придбати 12 тракторів та чотири великовантажні транспортні засоби.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору