У Вінниці починають штрафувати підприємців за неприбраний сніг

У Вінниці за допомогою відеокамер відстежують підприємців, які нехтують правилами благоустрою. А на тих, хто не прибиратиме сніг біля своїх закладів чекатиме шраф – від 850 до 1700 гривень.

Як повідомляє міськрада, лише за останній тиждень працівники «Муніципальної поліції», які моніторять виконання правил благоустрою, склали 12 протоколів. Після відкриття Ситуаційного центру вони відстежують ситуацію по місту і віддалено – за допомогою камер відеоспостереження.

Відповідно до Правил благоустрою території міста, суб’єкти господарювання зобов’язані прибирати навколишню територію біля своїх торгових центрів, магазинів, об’єктів побутового обслуговування чи громадського харчування, підприємств, автомийок та автомайстерень. Це ж стосується і установ та організацій.  Зокрема треба прибирати сніг і лід на відстані  20 метрів  по периметру об’єкту та до проїжджої частини вулиці.

У разі невиконання цих вимог, відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), підприємців можуть оштрафувати від 850 до 1700 грн.

Фото ak7.picdn.net

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору