× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці починається фестиваль короткометражок “Oscar Shorts”

У кінотеатрі “Родина” вже завтра, 20 червня, розпочнеться фестиваль короткометражного кіно “Oscar Shorts”. Протягом наступного тижня, до 26 червня, зможуть побачити “найкращі короткометражні фільми” з Канади, США, Ірландії та Іспанії. 

Зокрема, в рамках фестивалю покажуть п’ять короткометражних фільмів. В анонсі зазначається, що кожна робота мала довгий шлях селекції: від журі в кожній країні світу до оцінок 5200 кіноакадеміків.

Так, вінничани зможуть побачити такі короткометражки як “Дикун” (Канада), “Шкіра” (США), “Затримання” (Ірландія), “Мати” (Іспанія) та “Маргарита” (Канада).

“Дикун” (“Fauve”)

Режисер: Жеремі Комте

Два хлопчики грають у покинутій шахті. Їм весело, поки не виявляється, що ставки дуже високі, і все навколо – вже не гра. Тривалість – 16 хвилин.

“Шкіра” (“Skin”)

Режисер: Гай Наттів

Невеликий супермаркет, темношкірий покупець посміхається 10-річному білому хлопчикові. Через цю посмішку дві банди починають безжальну війну. Тривалість фільму – 21 хвилина.

“Затримання” (“Detainment”)

Режисер: Вінсент Лемб

30-хвилина кінострічка “Затримання” (“Detainment”) створена Вінсентом Лембом. Сюжет відтворює хронологію вбивства 2-річного Джеймса Балджера двома 10-річними злочинцями у 1993 році.

“Мати” (“Madre”)

Режисер: Родріго Сорогоєн

Син головної героїні відпочиває у Франції зі своїм батьком. Перебуваючи в Іспанії зі своєю матір’ю, жінка піднімає слухавку: кошмар будь-кого з батьків стає реальністю. Тривалість фільму – 19 хвилин.

“Маргарита” (“Marguerite”)

Режисер: Маріанн Фарлі

Літня жінка та її доглядальниця стають подругами. Ця дружба допоможе Маргариті примиритися зі своїм минулим. Тривалість фільму – 16 хвилин.

Короткометражні фільми будуть показувати у кінотеатрі “Родина” щоденно, 0 20:00. Вартість квитка – 50 грн.

Фото та відео – Arthouse Traffic

Читайте також: Наступного тижня в кінотеатрі “Родина” відбудеться перший сеанс у 3D-форматі

 

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору