× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці почав роботу новий сервіс замовлення таксі “Uklon”

Вінниця стала 13-м містом, де запрацював “Uklon” український сервіс замовлення таксі . Мінімальна вартість поїздки стартує від 20 гривень. 

На порталі “ITC.ua” повідомили, що таким чином “Uklon” доступний у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Білій Церкві, Полтаві, Миколаєві, Кривому Розі та Вінниці.

Онлайн-замовлення таксі можна зробити на сайті компанії.  Для цього у спеціальній формі потрібно вказати місто, адресу місця подачі авто та місця доставки. Також є можливість обрати клас автомобіля і навіть додаткові умови: водій-кур’єр, “зустріч з табличкою”, вказати, що ви їдете з твариною, з великим багажем тощо. Ще можна замовити авто з кондиціонером, щоб водій спілкувався англійською, або ж не вмикав музику.

– Це був перший етап нашої експансії по Україні, яку ми запустили у 2016 році, зазначив операційний директор “Uklon” Сергій Смусь. За три роки нам вдалося увійти до чортової дюжини українських міст і відкрити регіональні представництва у 8 містах з 13. Тепер перед нами стоїть завдання взяти заплановану частку ринку і зміцнити позиції скрізь, де доступний наш сервіс, після чого ми запустимо нову хвилю всеукраїнської експансії “Uklon”.

Головний офіс компанії знаходиться в Києві, регіональні представництва компанії працюють в Одесі, Львові, Дніпропетровську, Харкові, Полтаві, Миколаєві та Кривому Розі. Перше замовлення в додатку “Uklon” було зроблено 25 березня 2010 року, активну експансію в міста України “Uklon” почав у 2016 році. Наприкінці минулого року “Uklon” підвищив суму безкоштовного страхування життя пасажирів і водіїв сервісу до 100 тисяч гривень. У січні 2019 року “Uklon” попрощався в Києві з “ланосами” та іншими понадбюджетними автомобілями, а у травні – відключив у столиці водіїв “євроблях”.

Фото – itc.ua

Читайте також: Служба доставки Glovo вже у Вінниці: наскільки якісно вони працюють?

 

 

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору