× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці почалися протиаварійні роботи на дорогах: планують “підлатати” до 30 вулиць. ФОТО

9 бригад комунальників розпочали консервування пошкоджених ділянок доріг у Вінниці за технологією, аналогічною до “холодного асфальту”. Протиаварійні роботи планують виконати на 28-30 вулицях.

Про це журналістам комунальники розповіли сьогодні, 11 лютого на вулиці Брацлавській, де біля будівлі “Прозорого офісу” тривають такі роботи. Як пояснили працівники, усі роботи спрямовані виключно на ліквідацію аварійності пошкоджених ділянок. Про поточні, “післязимові” ремонти доріг поки не йдеться з огляду на несприятливі погодні умови.

Комунальники пояснюють, що обсяги пошкодження доріг наразі досить великі через часті цикли розмерзання-замерзання, які спостерігалися протягом зими. Скільки буде витрачено коштів на ліквідацію аварійних ділянок на дорогах поки сказати важко: підрахунки будуть здійснені вже після проведення ремонтних робіт. А вже поточні ремонти доріг планують розпочати аж на початку квітня.

Як йдеться в повідомленні Вінницької міської ради, “протягом найближчих кількох днів планується провести такий ремонт на 28 вулицях. Серед них – вул. Лесі Українки, Батозька, Зулінського, Маяковського тощо”.

Читайте також: Трасу від Вінниці до Умані цього року планують відремонтувати на 90%

Фото Вінницької міської ради

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору