× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці почали відроджувати літній театр на Тяжилові. ФОТО

Таким чином розпочали втілювати в життя один із проектів-переможців міського конкурсу “Бюджет громадських ініціатив 2017”.

Відродити літній театр на Тяжилові мають у дворі за адресою Ватутіна, 34, 36, 44. До речі, на початку 80-х саме у цьому дворі існував подібний літній театр та користувався великою популярністю серед мешканців мікрорайону, повідомляють у спільноті “Мій новий Тяжилів”.

Нагадаємо, що минулого року депутат міської ради Володимир Онофрійчук спільно із мешканцями мікрорайону подали проект “Відродження літнього театру в Тяжилові” на конкурс “Бюджет громадських ініціатив”. Тоді за проект проголосували 755 вінничан, що і допомогло проекту опинитися серед переможців.

Планували, що у відродженому літньому театрі будуть влаштовувати вистави, концерти, майстер-класи, виставки, презентації, фестивалі та літературні читання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сферичний театр і «бетонний» парк: нові локації «промислового» Тяжилова-2018. ФОТО

– Я добре пам`ятаю, як ми тут ще дітьми влаштовували батькам спектаклі, танцювали та дуркували. На вихідні творчі ансамблі лампового та інструментального заводу організовували концерти. Дорослі збирались на обмін творчими знаннями, читали вірші та співали. Відродити місце, де мешканці займаються творчим розвитком та об`єднуються – чудова ідея. Тому і вирішили подати такий проект на конкурс, – наводять у дописі слова Володимира Онофрійчука.

Проект передбачає створення сучасної відкритої сцени, облаштування лавочок та озеленення території. До речі, раніше планували збудувати напівсферичну сцену, зовні пофарбовану у зелений колір, а в середині – в білий. Щоправда, на опублікованому проекті сцена виглядає вже зовсім інакше.

Зауважимо, що реалізація проекту коштувала 200 тисяч гривень. Замовником робіт є департамент комунального господарства та благоустрою міської ради, а Виконавцем – ТОВ “ЕНЕРГОАГРОІМПЕКС”. Згідно тендеру, виконати роботи підрядник має протягом 20 днів.

Фото з соціальних мереж

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору