× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці почали оформлювати муніципальні картки онлайн

З 22 травня у місті з’явилась можливість оформлювати муніципальні картки онлайн. Для цього необхідно лише внести усі свої дані на сайті. Щоправда, поки що послуга ще працює у тестовому режимі. 

«Вінницякартсервіс» повідомляє, що з 22 травня вони відкрили онлайн-замовлення Учнівської, Студентської та Загальної Муніципальних карт на сайті підприємства ТУТ.

Для того, щоб замовити картку необхідно обрати її тип, а також заповнити анкету та внести свої персональні дані: ім’я, паспортні дані, індивідуальний податковий номер, адресу, номер телефону, електронну пошту, а також завантажити своє фото.

– Наразі система працює в тестовому режимі, тому повідомлення з лінками на оплату громадянам, які подадуть заявку впродовж цього періоду, будуть розіслані на електронну пошту з 28 числа. Зазначимо, що за кілька днів онлайн-сервісом скористалося 675 осіб з яких лише 277 внесли коректні дані. Особи, які ввели дані некоректно будуть проінформовані через електронну адресу, – зазначають у «Вінницякартсервіс».

Важливо, що Учнівську картку через сайт можна оформити лише за наявності учнівського квитка, а у разі його відсутності оформлення відбуватиметься через навчальні заклади та у ЦО «Вінницякартсервіс» дещо згодом.

На сайті також можна записатися до електронної черги на видачу картки для пільгових верств населення.

Окрім цього, окремий розділ знайомить із тарифами на картки, якими можна буде оплатити проїзд у муніципальних трамваях, тролейбусах та автобусах :

Непересоніфікована картка діє 30 днів з моменту придбання. Коштує від 340 до 500 гривень. Дає можливість пересадки продовж 30 хвилин з моменту оплати проїзду. Дорожча картка надасть 165 поїздок, а дешевша – 130.

Пільгові картки видають безкоштовно і вони діють рік. Поділяються на “Пакет “730” (365 поїздок + супроводжуючий) та “Пакет “365” (365 поїздок). Ці картки також дають можливість безкоштовної пересадки протягом 30 хвилин.

Студентська картка коштує 170 гривень та діє 30 днів. Пропонується “Пакет “130” (130 поїздок, можливість пересадки продовж 30 хвилин з моменту оплати проїзду).

Учнівська картка діє 30 днів з моменту отримання і коштує 110 гривень. Має аналогічний пакет послуг – 130 поїздок та можливість пересадки упродовж 30 хилин з моменту оплати проїзду.

Муніципальна карта вінничанина діє 30 днів з моменту придбання. За 500 гривень можна придбати Пакет “165” (165 поїздок, можливість пересадки упродовж 30 хвилин з моменту оплати проїзду), а за 340 гривень – Пакет “130” (130 поїздок, можливість пересадки продовж 30 хвилин з моменту оплати проїзду).

Зазначено, що всі ці тарифи є орієнтовними та можуть змінитися. Водночас залишається можливість оплати проїзду готівкою.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору