× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці побудують новий спортивний майданчик та оновлять дві зони відпочинку

Протягом найближчого часу у Вінниці мають капітально відремонтувати зону відпочинку по вулиці Волошковій та по вулиці Гладковій. Також планується побудувати новий спортивний майданчик.

Відповідні рішення підтримали сьогодні у Вінницькій міській раді під час чергового засідання виконавчого комітету. Зокрема по вулиці Волошковій планується зробити повний благоустрій території, а також влаштувати на цій ділянці фонтан. У цій зоні відпочинку мають влаштувати майже 400 “квадратів” плитки, озеленити 555 “квадратів” території. Загальна площа ділянки – 163 квадратних метри.

  

Також збираються капітально відремонтувати зону відпочинку по вулиці Гладкова. Йдеться про ділянку неподалік озера. Щодо обох зон відпочинку сьогодні виконавчий комітет надав дозвіл на проектування об’єктів різного призначення.

  

Що стосується будівництва нового спортивного майданчика, його планують влаштувати в районі будинку №54 по вулиці Москаленка. Майданчик пропонують зробити площею у 800 квадратних метрів та обладнати зокрема сітками для гри у волейбол, воротами для гри у гандбол. На території хочуть встановити п’ять лавок, влаштувати освітлення, а сам майданчик огородити парканом.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору