× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці побудують нову мережу каналізації за майже 2 мільйони гривень

У Вінниці побудують мережу каналізації по вулиці Степовій, 1-му та 2-му провулках Степових. Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZoro розмістив замовник – Департамент міського господарства Вінницької міської ради. Інвестором зазначено квартальний комітет «Поділля».

Учасник зобов’язується приступити до виконання робіт протягом 7 календарних днів з моменту підписання договору. Як зазначено у тендерній документації, роботи мають бути виконані до 31 жовтня 2019 року. За все замовник готовий сплатити 1 мільйон 868 тисяч 264 гривні. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 14 листопада.

Підрядник гарантує можливість нормальної експлуатації об’єкту, при умові його правильної експлуатації, протягом 60 місяців з моменту здачі об’єкту будівництва в експлуатацію.

Проте зауважимо, що Григорій Пурдик, очільник Департаменту, який є замовником робіт, відмовився спілкуватися із журналістами телефоном (а тільки шляхом особистої зустрічі). Тож отримати інформацію про те, скільки будинків завдяки новій мережі каналізації буде обслуговуватись, не вдалося.

Головне фото – polyplastic.ua

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору