× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці планують звести новий ТЦ на Немирівському шосе. ПРОЕКТ

У Вінниці планують побудувати триповерхову торгово-офісну будівлю. Йдеться про об’єкт за адресою вулиця Немирівське шосе, 62-А.

Відповідне рішення про надання громадянину Корзуну Дмитру Юрійовичу вихідних даних – містобудівних умов та обмежень на проектування – підтримав виконавчий комітет Вінницької міської ради 6 червня.

     

Як розповів Vежі очільник департаменту архітектури та містобудування Яків Маховський, у приміщенні ймовірно може облаштуватися книгарня, а основними приміщеннями будуть офіс, відділ продажу та логістика.

– Що стосується благоустрою території, то це буде визначено на стадії робочого проекту. Ми надаємо обмеження згідно Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, де є конкретні позиції, які ми прописуємо. Це щільність забудови, поверховість, вид будівництва, що це за приміщення, яке буде. Паспорт опорядження фасаду затверджується вже в робочому проекті. Які будуть приміщення, скільки буде в будівлі офісів, скільки буде комор, скільки і чи будуть ліфти – це все в робочому проекті. Вже наприкінці при здачі в експлуатацію розробляють проект благоустрою, погоджують його з департаментом благоустрою.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору