У Вінниці планують збудувати новий міст через залізничні колії

У Вінниці невдовзі може початися спорудження нового мостового переходу через залізничні колії на Замості. Проект має на меті з’єднати вулиці Янгеля та Ватутіна. 

Про це сьогодні, 13 лютого повідомив головний архітектор Вінниці Олександр Рекута в NGO-хабі під час презентації команд урбаністів, котрі вийшли до наступного етапу містобудівного конкурсу з комплексної реконструкції проспекту Коцюбинського та прилеглих територій.

За словами Рекути, міст матиме на меті передусім організувати автомобільний рух через залізничні колії, але наразі архітектори та урбаністи вивчають можливість організації там також тролейбусного і автобусного руху.

– Наразі триває процес вилучення земель, розташованих на території майбутнього спорудження мостового переходу, з приватної власності. За тим ми зможемо перейти до наступного етапу підготовки будівництва, – сказав Олександр Рекута.

Мостовий перехід має бути споруджений приблизно в цьому місці

Зазначимо, що сьогодні триває ознаймлення команд-переможців з проблематикою проспекту Коцюбинського і Замостя, який невдовзі мають комплексно реконструювати. В рамках сьогоднішнього заходу урбаністи, архітектори та дизайнери з Києва, Львова та Івано-Франківська ознайомляться з проспектом “в натурі” та дізнаються вихідні дані про цю територію міста. Детальніше про це читайте в наших наступних матеріалах.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору