× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці планують збудувати новий амбулаторно-діагностичний центр

На східній околиці Вінниці може з’явитись новий амбулаторно-діагностичний центр та центр сімейної медицини. Наразі триває громадське обговорення відповідної містобудівної документації. 

Про це повідомляється на сайті вінницької міської ради. З 28 червня по 29 липня триває громадське обговорення містобудівної документації, що стосується нової забудови на східній околиці міста. Йдеться про детальний план території обмеженої вулицями Ватутіна, Чехова, Проектною, 12, Проектною, 16 та південною притокою річки Тяжилівка. 

Нагадаємо, що по частині вулиці Проектної планують побудувати нову дорогу за понад 39 мільйонів гривень. Роботи здійснюватимуть в дві черги, готову дорогу планують здати наприкінці 2020 року. 

Судячи зі схеми генплану, на новій території побудують амбулаторно-діагностичний центр, лікарню інтенсивного лікування, центр сімейної медицини, патологоанатомічне відділення, харчоблок та адміністративний корпус. Окрім цього там розмістять господарську будівлю, майстерню, гараж на 10 місць, парковку для відвідувачів та працівників, дитячий майданчик, літній майданчик та критий майданчик для сміття. 

Замовником містобудівної документації є департамент архітектури міської ради, а виконавцем “Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури”. Більше детально ознайомитись з планом території в департаменті архітектури (вулиця Пушкіна, 38) в робочі дні з 16-ої по 17-ту годину до 29 липня. По завершенню громадського обговорення детального плану території буде оголошено про громадські слухання на цю тему. 

– Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі  департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: вулиця Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 29 липня 2019 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються, – йдеться на сайті міськради. 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору