× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці планують збудувати конференц-залу на тисячу осіб

Найбільша конференц-зала у Вінниці площею 585 квадратних метрів має бути створена на території заводу “Кристал”, де вже будують Вінницький технопарк. 

Про це під час інтерв’ю Vежі повідомив очільник Муніципального центру інновацій Василь Гошовський. За його словами, ця конференц-зала зможе одночасно прийняти близько тисячі людей.  Окрім того Гошовський розповів деякі подробиці про створення великого офісного комплексу на території майбутнього технопарку.

“Зараз тут занедбано, ми вже багато роботи провели із розчищення цього простору, бо тут був своєрідний ліс, багато сміття. Зараз тут все підготовлено, щоб заїхали люди, які тут будуть все будувати”, – сказав Гошовський.

Тут де ми стоїмо, буде 3,5-поверховий офісний комплекс з великою галереєю, довжиною в 104 метри. Будуть офіси і всі ці офіси будуть для початків-підприємців із Вінниці. Обов’язкова умова –зареєструвати підприємство за цією адресою.

Окрім того в цій же частині приміщення збудують кафе на даху першого поверху. Повне інтерв’ю з Василем Гошовським читайте за цим посиланням.  

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору