× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці планують збудувати два торгово-офісні центри. ГРАФІКА

Сьогодні виконком міської ради надав містобудівні умови та обмеження на проектування двох торгово-офісних будівель. 

ТОВ «ТД» ВІНТРАНСІНВЕСТ» планує збудувати торгово-офісну будівлю по вул. Олекси Новаківського. Загальна площа будівлі, згідно представленої графіки, становитиме 3209,9 кв.м.

На двох поверхах розташують офісні, торгові, складські та обслуговуючі приміщення. Водночас площа озеленення території становитиме 862,11 кв.м. Також заплановано облаштування парковки для 38 автівок.

Приватне підприємство «ГАЛАКТИКА-ВІН» отримали містобудівні умови та обмеження на проектування реконструкції нежитлового приміщення в торгово-офісну будівлю.

Це буде триповерхова будівля, яку збудують за адресою вул. Миколи Оводова, 21. Сьогодні там розташований старий одноповерховий житловий будинок.

Наразі замовники отримали вихідні дані на проектування будівництва та реконструкції, тому вже незабаром може розпочатися саме зведення нових торгово-офісних будівель.

Нагадаємо, що у Вінниці до 5 серпня триває громадське обговорення щодо містобудівного розрахунку для будівництва торгівельно-офісного центру за адресою вулиця Міліційна, 35.

 

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору