× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці планують заборонити феєрверки на період терористичної загрози в Україні

У виконавчому комітеті міської ради вирішили впровадити додаткові заходи безпеки на території Вінницької ОТГ. Йдеться зокрема про заборону використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів.

Такий проект рішення ухвалили на засіданні виконкому від 13 грудня, і враховуючи рекомендації Комісії з перегляду місцевого регуляторного середовища Вінниці, міська рада вирішила:

1. Керівникам підприємств, організацій, установ та закладів вжити додаткових заходів по охороні об’єктів життєзабезпечення та належного їх функціонування.

2. Заборонити фізичним особам використовувати салюти, феєрверки та інші піротехнічні засоби на території населених пунктів, що входять до складу Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на період ліквідації терористичної загрози в Україні.

3. Департаменту адміністративних послуг міської ради провести роз’яснювальну роботу серед закладів торгівлі, ресторанного господарства та сфери розваг.

4. Вінницькому міському відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області згідно з повноваженнями, наданими відповідними законами, вжити заходи щодо забезпечення спокою та охорони громадського порядку.

Проект рішення «Про додаткові заходи безпеки на території населених пунктів, що входять до складу Вінницької міської об’єднаної територіальної громади» мають включити до порядку денного чергової сесії міськради.

Проект ухвалили відповідно до Указу Президента України № 405/2014 від 14 квітня 2014 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України”», Указу Президента України від 30 квітня 2018 року № 116/2018 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 квітня 2018 року “Про широкомасштабну антитерористичну операцію в Донецькій та Луганській областях”» та Указу Президента України від 26 листопада 2018 року №393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні» з метою забезпечення стабільності та спокою в місті Вінниці, керуючись статтею 26, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Нагадаємо, що кілька тижнів тому на сайті місцевих петицій з’явилося звернення до міської влади з проханням заборонити феєрверки на час воєнного стану. Втім, петиція не набрала достатньої кількості голосів. Проте ще в 2014 році міські депутати ухвалили рішення заборони феєрверки в місті до повного завершення АТО.

Фото – mein-amadeus.de

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору