× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці планують створити мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги

У Вінниці можуть створити мобільну бригаду для допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Надавати соціально-психологічну допомогу можуть почати уже з 1 липня 2019 року.

Відповідний проект рішення був сьогодні підтриманий на засіданні виконавчого комітету Вінницької міської Ради. Мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі створять при Вінницькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як повідомили Vежі у вказаному центрі, у мобільній бригаді постійно будуть працювати щонайменше двоє осіб: фахівець з соціальної роботи та психолог. За необхідності у виїздах будуть брати участь також поліцейські, представники служби в справах дітей, закладів охорони здоров’я або закладів освіти.

Звертатися за допомогою мобільної бригади зможе як постраждала особа, так і в окремих випадках інші особи. Наприклад, викликати мобільну бригаду зможуть сусіди постраждалого чи постраждалої, однак лише за наявності підтвердження необхідності виїзду зі сторони поліції. Також бригада займатиметься профілактикою насильства. Остаточне рішення про створення такої мобільної бригади та всі її функції прийматимуть на сесії міської ради.

Фото: Волинські новини

Читайте також: На Вінниччині хочуть створити мобільні бригади та притулок для постраждалих від домашнього насильства

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору