У Вінниці планують створити міні-заповідник для качок Kachka Resort Palace

Kachka Resort Palace – таку кумедно назву цікавому еко-проекту пропонують учасники групи “Спільний берег”: ініціативи, що виникла в рамках воркшопу “Набережні Вінниці” – активація”, що минулого тижня відбувся у вінницькому “Архіклубі”.

Створення заповідника для качок, з оглядовими майданчиками та вказівниками був визначений як один з восьми пріоритетних проектів, над якими “Спільний берег” продовжить роботу, зокрема – подасть на розгляд першого вінницького конкурсу пітч-проектів.

Активуй це місце: у Вінниці розробили “Хартію Набережної” аби відродити Буг

Зокрема, реалізація проекту Kachka Resort Palace передбачає певні підготовчі кроки, зокрема спостереження, збір інформації про локацію, про птахів і тварин, які її населяють. Далі активісти здійснять промоцію проекту: створять відеролики або виготовлять інформаційні флаєри чи іншу інфопродукцію для містян.

За тим має відбутися обговорення створення заповіднику з експертним середовищем: фахівцями-екологами, урбаністами та представниками влади. Що ж стосується облаштування території, то на основі попередньо зібраної інформацію тут планують встановити інформаційні бокси і таблички, а також вказівники, зокрема до оглядових майданчиків.

Детальніше про воркшоп “Набережні Вінниці – Активація” та ініціативи групи “Спільний берег” щодо відродженню Південного Бугу – читайте за посиланням.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору