У Вінниці планують створити громадський простір “Ратуша”

В процесі реалізації нової маркетингової стратегії Вінниці пропонується візуалізувати стародавність міста Вінниці. Це передбачено проектною ідеєю “Громадський простір “Ратуша”, опублікованою в маркетинговій стратегії.

Так, проектна ідея зокрема передбачає проведення археологічних розкопок на території давньої “Ратуші” (місце поблизу будівлі кінотеатру “Росія”) і пристосування цих територій, а також відновлення пам’ятнику Магдебурзкьому праву.

Читайте також: У Вінницю повернуть один із найстаріших пам’ятників області, який може стати символом Магдебурзького права

Окрім того проект також передбачає відновлення пішохідного сполучення  між вулицями Соборна та Симона Петлюри. Як зазначають дослідники – це історичний прохід, який завжди тут існував, і був заблокований з появою в цьому місці великої будівлі “Укртелекому”. Необхідність такого проходу вбачається в тому, що таким чином туристу та вінничанину буде значно простіше потрапити на вул. Петлюри, де також є туристичні атракції, не звертаючи з головних туристичних маршрутів.

Зазначимо, що маркетинговою стратегією також передбачено створення музею-ресторану “Пивоварня Капуцинів”, та перетворення Південного Бугу на центральний міський простір. Окрім того маркетингова стратегія також передбачає створення нового бренду, логотипу та слогану міста. Розробляти бренд-бук буде відома брендингова агенція Fedoriv.

Читайте також: ТОП-10 слів, з якими в українців асоціюється Вінниця: результати опитування

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору