× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці планують створити Агенцію муніципальної нерухомості

Найближчим часом у Вінниці можуть створити Агенцію муніципальної нерухомості, що представлятиме інтереси територіальної громади в ОСББ та утримуватиме на балансі нежитлові об’єкти комунальної нерухомості.

Проект рішення про створення такого комунального підприємства було підтримане 11 квітня на засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради. За словами Діани Мацюк, заступниці директора Департаменту комунальної власності ВМР, Агенція як представник допоможе вирішувати питання жителів ОСББ.

Боюсь помилитись, але зараз майже у 600 вінницьких будинках на правах спільної власності є частка комунальної власності – чи у вигляді квартири, чи у вигляді нежитлового приміщення, яке передане в оренду. А хтось має виділяти кошти, хтось має ремонтувати, бути представником на зборах співвласників. Всі ці питання допомагатимуть вирішувати спеціальні вповноважені особи [з Агенції – прим.авт.] – пояснила Vежі пані Діана.

За словами пані Діани, наразі у Вінниці немає органу, який представляє інтереси вінничан у суб’єктах господарювання на праві спільної власності. Окрім представлення інтересів Агенція також допоможе збільшити доходи місцевого бюджету шляхом збільшення ліквідності об’єктів комунальної власності – нежитлових приміщень, окремо стоячих будівель та споруд.

Як повідомив Vежі Ігор Шутак, директор Департаменту комунального майна Вінницької міської ради, Агенція муніципальної нерухомості може запрацювати протягом року. Наразі Агенція лише на першому етапі утворення.

Ілюстративне фото – poshtivka.org

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору