У Вінниці планують продовжити карантин у школах та призупинили заняття у гуртках

Сьогодні у школах Вінниці планують продовжити карантин щонайменше до наступного тижня, а у місті вводяться обмежувальні заходи та масковий режим в лікарнях.

У всіх загальноосвітніх закладах карантин продовжать включно до понеділка, 12 лютого, також з 7 лютого призупиняється навчальний процес у позашкільних закладах міста. Про це розповіла начальниця Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ірина Односталко виданню “Вінниця.інфо”.

 • У Вінниці епідемпоріг захворюваності на грип та ГРВІ на початку тижня склав +6%. Перехворіло 4500 вінничан, з них 3180 – діти, це 71% від всіх захворілих, 60% – діти віком від 5 до 14 років, 31 дитина госпіталізована з пневмонією, – зазначила Ірина Односталко. – Щоб запобігти поширенню захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей, у всіх загальноосвітніх школах міста навчання призупиняється до 12 лютого включно. Також від завтра не проводитимуть навчання і в позашкільних закладах міста, таких як Палац дітей та юнацтва та інші заклади, адже до сьогодні діти відвідували гуртки. В місті вводяться обмежувальні заходи та масковий режим в лікарнях.

Засідання фахівців, на якому мають оголосити про продовження карантину заплановане на 14:00. Нагадаємо, що навчання у вінницьких школах призупинили 31 січня.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
 • Vitalii Anoniuk

  Цікаво було б ще глянути статистику скільки з щеплених на грип захворіло грипом (не ГРВІ)

  • Роман Кайнер

   Ба! Кого ми тут бачимо? Невже борець зі щепленнями?

   • Роман Кайнер

    Борець зі щепленнями не лише тупий, але й хамовитий. Класика.

    • Vitalii Anoniuk

     “Наш телефонный справочник.
     Запишите и запомните, пожалуйста!
     Это важно.
     Горит крыша – 01, нужна крыша – 02, едет крыша-03.”

     не забувай

     • Роман Кайнер

      Вже скоро 10 років як 101, 102 та 103, але борцю зі щепленнями це, очевидно, надто складно. Навіть якщо навчаться прищеплювати розум, то вони будуть агресивно виступати проти.

     • Роман Кайнер

      >сука, як же в мене пригорає від людської тупості

      Не бреши, інакше ти сам від себе вже б давно згорів. Хоча, якщо пригорає лише від _людської_ тупості, тоді зрозуміло як ти дожив дотепер.

      Мені так подобається, коли в агресивних дурників рве дах на рівному місці. Я вірю, що в результаті вони здохнуть якомога раніше від інсульту.

     • Vitalii Anoniuk

      коли, скажи мені, коли
      коли ти бля перечитаєш цей тред і до тебе ідіота дійде вся суть того лайна, в яке ти вліз через свою виняткову обдарованість?

      у мене від ідіотизму гайди не так пригорає, як від тебе. таке враження, що я буду дивитись на запуск ракети Маска з орбіти вже

     • Роман Кайнер

      О, агресивний дурник хотів мене по ай-пі пробити! Це так мило…

     • Vitalii Anoniuk

      по якому нахуй айпі? нахуй ти мені впав?
      ти настільки насрав в інтернеті, що при бажанні, мене б до тебе додому за ручку уже привели
      а для чого? побачити чергового дебільчика якому заліпило в очах і він не баче що він коментує і пише?
      ох

    • Роман Кайнер

     Дурники не знають, як на практиці розрізняють ГРВІ та грип (підказка: ніяк) та не здогадуються про існування купи штамів грипу (а щеплять лише від одного за раз), тому їхня картина світу проста та зрозуміла. Але навіть дурники бувають вихованими, тоді їм можна щось пояснювати, а агресивним дурням це робити неприємно, та й не має сенсу.

     • Vitalii Anoniuk

      РОМА
      ТИ СУКА ЄБАНАТ
      читай по буквам – ЄБАНАТ
      можеш мій комент роздрукувати і сходити в центр соціальної допомоги, там тобі випишуть довідку про повну втрату працездатності мозку, пенсія буде, ліки безкоштовно випишуть
      Покажи мені, додіку, де я блять сказав щось проти щеплень?

     • Vitalii Anoniuk

      ну і шкода що ти такий освічений і все таке не можеш зрозуміти що хоч грип і є ГРВІ, але від грипу можна отримати щеплення, і його можна лікувати (на відміну від ГРВІ)

   • Vitalii Anoniuk

    Якщо до тебе ще не дійшло (я розумію що 4 години для деяких людей це дуже маленький термін для обробки інформації)
    поясню:

    Мені, як людині яка завжди робить усі щеплення за державний та власний рахунок, слідкує за цією темою, було б цікаво подивитись статистику скільки з щеплених людей захворіло
    Це був би чудовий аргумент, саме тому я запитав, чи можна якусь таку інформацію отримати. Одночасно я запитав чи взагалі можливо отримати розділення статистику ГРВІ і грипу, так як це різні хвороби.
    Але, тут з’являєшся ти і починаєш абсолютно необгрунтовано розповідати що я борець з щепленями і решту. Я намагаюсь тобі пояснити що ти чуток не прав
    Щоб б зробила б людина з хоч трошки інтелекту на твоєму місці? Прочитала б, подумала, далі або сказала “вибачай”, або просто сховалась в тінь
    Що робиш ти? Ти продовжуєш виставляти напоказ свою розумову відсталість паралельно придумуючи пошук по айпі (як це взагалі можливо за допомогою “діскуса”?)
    То хто тобі лікар?

    • Роман Кайнер

     Я радий, що ти протверезів і став здатен написати щось, крім беззмістовної лайки. Це добре, якщо я помилився, і ти не з тих пришиблених, у яких одне слово «щеплення» викликає якраз такий вибух, який ти тут дуже яскраво продемонстрував. Неважко було помилитися. До того ж, антивакцинатори зазвичай починають розмову десь із такої ж фрази, як і ти.

     Було б менше агресії — могли би й порозумітися.

     • Vitalii Anoniuk

      єблан, я протверезів чи ти проїбався більше ніж на добу?
      ще раз раджу тобі прочитати тред де ти влазиш незрозуміло з якими аргументами і несеш якусь ахінею з розумним виглядом
      у мене з такими додіками тільки один варіант поведінки – вказувати вам на ваші проблеми в розвитку, інакше дуже дохуя на себе берете

     • Роман Кайнер

      Знову бухаєш? Ні, з тобою бухим хай твоя мамця спілкується. Адьйос.

     • Vitalii Anoniuk

      типовий паттерн поведінки свинособаки – прийти, насрати, перейти на особистості, в темі не розібратись, звалити не вибачившись
      а які ж патріотичненькі коменти та пости ти пишеш, право ж кажуть – з такими друзями і ворогів не треба

 • Сергій Марунич

  А чому працює НВК святого Миколая? Це ж теж загальноосвітній заклад. Чи заклади самі можуть вирішувати працювати їм під час карантину чи ні?