× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці планують продовжити карантин у школах та призупинили заняття у гуртках

Сьогодні у школах Вінниці планують продовжити карантин щонайменше до наступного тижня, а у місті вводяться обмежувальні заходи та масковий режим в лікарнях.

У всіх загальноосвітніх закладах карантин продовжать включно до понеділка, 12 лютого, також з 7 лютого призупиняється навчальний процес у позашкільних закладах міста. Про це розповіла начальниця Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ірина Односталко виданню “Вінниця.інфо”.

  • У Вінниці епідемпоріг захворюваності на грип та ГРВІ на початку тижня склав +6%. Перехворіло 4500 вінничан, з них 3180 – діти, це 71% від всіх захворілих, 60% – діти віком від 5 до 14 років, 31 дитина госпіталізована з пневмонією, – зазначила Ірина Односталко. – Щоб запобігти поширенню захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей, у всіх загальноосвітніх школах міста навчання призупиняється до 12 лютого включно. Також від завтра не проводитимуть навчання і в позашкільних закладах міста, таких як Палац дітей та юнацтва та інші заклади, адже до сьогодні діти відвідували гуртки. В місті вводяться обмежувальні заходи та масковий режим в лікарнях.

Засідання фахівців, на якому мають оголосити про продовження карантину заплановане на 14:00. Нагадаємо, що навчання у вінницьких школах призупинили 31 січня.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору