× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці планують побудувати новий лікувально-оздоровчий корпус для дітей з інвалідністю

У вінницькому Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Промінь” планують побудувати новий лікувально-оздоровчий корпус. Передбачається, що будівля матиме три поверхи та понад тисячу квадратних метрів загальної площі приміщень. Роботи планують завершити до кінця 2020 року.

Відповідне тендерне оголошення розміщене на сайті публічних закупівель ProZoro. Як зазначено в тендерній документації, розташується новий лікувально-оздоровчий корпус на вулиці Городецького, 10 та буде сполучатись з лікувальним корпусом за допомогою відкритої перехідної галереї. На роботи готові витратити 25 мільйонів 683 тисячі гривень.

Будівлю, яка матиме розміри 15 на 30 метрів, планують утеплити шаром мінеральної вати товщиною 20 см. Корпус матиме 33 кімнати та буде розрахований на 66 матерів з дітьми. Загальна площа житлових приміщень для проживання складатиме близько 644 квадратних метрів з 1154 квадратних метрів загальної площі приміщень.

У разі, якщо тендерна закупівля буде успішною, роботи мають початись вже 2 вересня 2019 року та завершитись до 31 грудня 2020 року.

Читайте також:

Шашки, баскетбол та перегони на візках: у Вінниці почалася спартакіада для людей з інвалідністю. ФОТО

Мобільні “Прозорі офіси”, пандуси та транспорт: як Вінницю робитимуть доступнішою у 2019 році

У Вінниці презентували автомобіль для перевезення людей з інвалідністю. ФОТО

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору