× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці підписали Меморандуми про співпрацю з Ізраїлем та Італією. ФОТО

Вчора, 22 травня, міський голова Вінниці підписав Меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво з Палатою торгівлі та промисловості Італія-Україна та Промислово-інноваційною палатою Ізраїль-Україна.

Як повідомляє Вінницька міська рада, процедура підписання меморандумів відбулася у “Галереї ХХІ” за участю міського голови Вінниці Сергія Моргунова, директора департаменту економіки та інвестицій ВМР Віталія Погосяня, Голови наглядової ради Промислово-інноваційної палати Ізраїлю Євгенія Шульгіна, Президента Палати торгівлі та промисловості Італії Ріккардо Ферретті

За словами міського голови Вінниці Сергія Моргунова, консолідована робота парламенту та Уряду з підтримки підприємництва сприяла тому, що за останні чотири роки розвиток промисловості малого та середнього бізнесу демонструє динаміку порівняно з минулими роками.

– Якщо говорити про Вінницю, то за два останні року у нас відкрилося три нові заводи: ДП «Електричні системи», «Green Cool» та «KNESS», – нагадав Сергій Моргунов. – Це дає створення робочих місць, надходження до бюджету міста. У 2018 році місто Вінниця, і Вінницька область загалом, посіли перше місце за легкістю ведення бізнесу в Україні по рейтингу  «Regional Doing Business».

Міський голова також зазначив, що для вінницького підприємництва підписання меморандумів дає нові можливості щодо співпраці і виходу на ринки Італії та Ізраїлю. “Зі свого боку ми підтримуватимемо такі ініціативи”, – наголосив Сергій Моргунов.

У  свою чергу Голова наглядової ради Промислово-інноваційної палати Ізраїлю Євгеній Шульгін відзначив, що в Україні була проведена дуже вдала реформа децентралізації, і це помітно по розвитку міст. Пан Шульгін також зауважив, що сьогодні акцентують увагу на партнерстві між містами.

– Наші міста дуже сильно переплелися, і це є великою перевагою. Ми хочемо використати ці зв’язки для того, щоб розвивати економічні відносини. Наші держави підписали важливий документ про зону вільної торгівлі. Тепер його потрібно ратифікувати, до цього ми йшли 25 років. У нас великі перспективи і ми маємо створювати якісні відносини. Нас цікавлять реальні кроки, які ми готові підтримати. Ми готові ділитися нашим досвідом та знаннями, – зазначив Євгеній Шульгін.

Президент Палати торгівлі та промисловості Італії Ріккардо Ферретті зазначив, що вони готові ділитися своїм досвідом та підтримувати проекти вінницького бізнесу фінансово.

– Торгова промислова палата надає гарантії на відносини між українськими та італійськими підприємствами. Наші народи дуже схожі, багато українців живуть і працюють в Італії, а італійці працюють і живуть в Україні. Палата може дати поради, як організувати свій бізнес. Я вперше у Вінниці і хочу подякувати владі міста, тут все для людей організовано на найвищому рівні. Це сигнал для розвитку взаємного бізнесу. Ми хочемо почути від представників бізнесу, чим Торгово-промислова палата може бути корисна для Вінниці. Ми маємо багато засобів, щоб бути корисними, в тому числі і фінансових, – зазначив Ріккардо Ферретті.

Фото з сайту Вінницької міської ради

 

Читайте також: Kness в 2019 році збирається збудувати сонячних станцій на 500 мегават
У Вінниці відкрили першу чергу заводу «UBC Group». ФОТОРЕПОРТАЖ
У Вінниці придбали землю для будівництва заводу «HEAD» за понад 34 мільйони
На Вінниччині збудують завод з переробки кукурудзи за 14 мільйонів доларів. ГРАФІКА

 

 

    

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору