У Вінниці переселенець із Луганська робить унікальні «буржуйки»-трансформери для фронту. ФОТО

Пічки-буржуйки, які допоможуть не лише зігрітися, а ще й приготувати їжу, виготовляє у Вінниці переселенець-волонтер із Луганська. Конструкцію своїх виробів Дмитро Акішин розробляє самостійно та відправляє пічки у зону АТО, щоб допомогти українським військовим захиститися від холоду.

Переселенець із Луганська Дмитро Акішин після вимушеного переїзду до Вінниці перевіз сюди не лише родину, а й власну ливарню. Продовжуючи розвивати власну підприємницьку діяльність у новому місті, Дмитро Акішин також став волонтером та виготовляє унікальні пічки, які допоможуть зігрітися українським військовим у зоні АТО. Про це повідомляють у сюжетах ТСН та 5 каналу.

  • Буржуйки – це одна з найнеобхідніших речей для наших військових, – зазначає волонтер Дмитро Акішин, – а також вони потрібні людям, які там залишились без тепла через розбомблені котельні.

Буржуйки виготовляють двох типів: одні для населення, інші – для військових. Працюють вони на дровах та вугіллі. При виготовлені пічки також були враховані побажання військових. Унікальність пічки в тому, що вона може слугувати також сушаркою та кухнею, адже має конфорку, за допомогою якої можна приготувати гарячу їжу. На кожній із пічок також викарбовують герб України.

  • Це наша ідея внести певний патріотичний штрих, який би підтримував наших бійців та підіймав бойовий дух, – розповідає Дмитро Акішин.

Крім того, за необхідності, таку пічку можна легко розібрати та скласти у ящик чи пакет.

Наразі за день на ливарні заливають до 15 пічок-буржуйок. Лише за рік волонтери виготовили та відправили до українських бійців понад 400 унікальних пічок. Виробництво не зупиняється, а продовжує працювати. Вже у цьому році вони планують побити власний рекорд та виготовити 600 пічок, щоб обігріти якомога більше українських військових, які знаходяться у зоні АТО.

Головне фото – ВінницяОК

Позначки: , , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією