У Вінниці оснастили 14 зупинок тактильними плитами для незрячих людей

У Вінниці продовжують піклуватись про зручність та безпеку людей з інвалідністю: протягом року у місті з’явилось більше тактильних покажчиків на зупинках, пандусів на пішохідних переходах, низькополого транспорту тощо. 

З початку року у Вінниці облаштували 39 пандусів на пішохідних переходах та інших об’єктах благоустрою, про це пише на власній фейсбук-сторінці міський голова Сергій Моргунов. Зараз аналогічні роботи з пониження бордюрів та подальшим влаштуванням пандусів ведуть на 9 ділянках поблизу зупинок громадського транспорту та навчальних закладів.

  • Також облаштовуються підвищені зупинки громадського транспорту. Загальний підсумок за 10 місяців цього року – півкілометра платформ, приведених у відповідність до нормативів. За цей час оснащено тактильними дорожніми покажчиками 14 зупинок, – йдеться у дописі.

Окрім цього, для сліпих та слабозрячих людей облаштовують спеціальне напрямне огородження задля їх безпеки біля пішохідних переходів та зупинок громадського транспорту. Наприкінці жовтня, міська рада повідомляла, що незабаром у місті з’являться ще три зупинки, які будуть адаптовані для людей із вадами зору. 

Щодо муніципального транспорту, на сьогодні на балансі “Вінницької транспортної компанії” є 45 низькополих тролейбусів та 66 автобусів, а ще 6 трамваїв VinWay із низькополою вставкою.

До речі, до кінця року транспортники планують випустити на рейки ще два трамваї з низькопідлоговими вставками: один 16-метровий, інший – довжиною у 32 метри.

Трамваї, як кораблі: у Вінниці показали, як готують до виходу нові VinWay. ФОТОРЕПОРТАЖ

Міський голова зазначив, що такі роботи у Вінниці будуть продовжувати, зокрема завдяки ГО “Гармонія”, що проводить перевірку доступності міста і допомагає у створенні безбар’єрного середовища для вінничан.

Нагадаємо, що VежА раніше проводила власну перевірку доступності вінницьких музеїв для людей, що пересуваються на візку.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору