У Вінниці організують “суботники” до Великодніх свят

Незабаром у Вінниці розпочнеться масовий “суботник”, аби підготувати місто до Великодніх свят. До прибирання залучають не лише працівників комунальних підприємств, а й вінничан-волонтерів, які бажають привести своє місто до ладу.

Цього року понад три тисячі вінничан прибиратимуть лісопосадки, прибережні смуги біля річок та озер, а також зелені зони міста.

“Суботники” у Вінниці розпочнуться вже за два тижні з 20 березня. Свою участь вже підтвердили деякі навчальні заклади міста, підприємства, організації, державні та комунальні установи. Окрім цього, “генеральне весняне прибирання” також організують на прибудинкових територіях. Вінницькі ЖЕКи не лише прибиратимуть територію від сміття, а ще й будуть фарбувати лавки та огорожі у дворах, висаджуватимуть  дерева тощо. Таке прибирання триватиме до 15 квітня.

За словами начальника КП “Муніципальна поліція” Василя Гайовика, наразі проводиться моніторинг місць для загальноміського “суботника”.

  • Свої списки вже підготували квартальні комітети. Навчальні заклади та підприємства визначили території, які вони впорядкують поза межами дворів закладів. Також інформацію ми отримуємо від «Цілодобової варти» та через Viber від мешканців. Ми запрошуємо всіх бажаючих долучитись до загальноміського прибирання. Разом ми зможемо в короткі терміни прибрати наше місто і зустріти Великдень у чистій Вінниці, – розповів Василь Гайовик.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору