× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці організують аукціон зустрічей для допомоги онкохворим дітям

Вінницькі громадські активісти організовують Благодійний аукціон зустрічей щоб допомогти онкохворим дітям.

Благодійний аукціон зустрічей, організований вінницьким підрозділом “Фундації регіональних ініціатив” (ФРІ), влаштовується вже втретє. В 2016 році ФРІшники спільно із пластунами зібрали майже 10 тисяч гривень для допомоги дітям з вадами зору із Самгородоцької школи-інтернату, а минулого року – більше 22 тисяч гривень на операцію з пересадки нирки для 16-річного Сашка. Цього року організатори вирішили співпрацювати з благодійним фондом “Таблеточки”. Всі зібрані кошти використають для допомоги онкохворим дітям.

Читайте також: Побачення заради життя: вінничан запрошують на благодійний аукціон

Варто зазначити, що аукціон позиціонується саме як аукціон зустрічей, а не побачень. Тут учасники не шукають свою другу половинку, а просто купують час цікавих їм людей. Таким чином усі охочі зможуть зустрітися із обраними лотами, прогулятися, випити кави, поспілкуватися тощо. Окрім зустрічей з людьми також можна купувати різні цікаві речі (книги, колекційні монети тощо) та участь у майстер-класах. На даний момент зареєстровано вже близько 60 лотів.

Читайте також: “Любити людей, думати головою”: як ФРІ розвиває громадянське суспільство у Вінниці

Мінімальна ставка на зустріч з конкретною людиною – 30 гривень, верхній поріг нічим не обмежений. До прикладу, зустріч із депутаткою міської ради Світланою Яровою свого часу купили за п’ять тисяч гривень. За речі можна заплатити мінімум 20 гривень, а участь у майстер-класах оцінюється самими майстрами. Збільшувати ставки на будь-які види лотів згідно з правилами аукціону можна мінімум на 10 гривень.

Аукціон розпочався 9 квітня і триватиме до 13 травня. Після його завершення відбуватиметься розрахунок та зустрічі. Для того щоб взяти участь в аукціоні потрібно заповнити анкету. В разі виникнення питань можна писати на сторінку проекту в Фейсбуці.

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору